MKK Budownictwo

http://www.mkk-budownictwo.pl/
508 614 954, 501 668 882
NIP: 531-158-79-03
ul. Puławska 11, 02-515
Warszawa, woj. mazowieckie

O nas

Od 1986 roku zajmujemy się budową domów, a w szczególności stanów surowych i dociepleń budynków, z każdym rokiem rozszerzając zakres działalności oraz swój potencjał ekonomiczno techniczny. Budujemy z materiałów własnych lub powierzonych, posiadamy własny sprzęt i zakwaterowanie. Pragnę wspomnieć również iż wybudowaliśmy naszym klientom wiele obiektów użyteczności publicznej.

Usługi

Ogólna ocena firmy

Ocena: 4.6/5.0 6
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:

Opinie

emek
Ocena: 5
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:
Firma MKK wykonywała dla mnie budowe domu z garażem. Super wspólpraca i wykonanie. Polecam.
Cezary
Ocena: 4.3
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:
Skorzystałem z usług MKK Budownictwo i jestem na pawdę zadowolony. Mam porównanie z budowanym przez mojego kumpla domem w niedalekiej okolicy. Myślę obserwując jego budowę że dobrze trafiłem. Polecam korzystanie nie tylko z usług MKK ale także z ich rad i rabatów na materiały.
qervi
Ocena: 4.3
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:
Konkretnie to firma jest dobra, solidna, dość tania jeśli chodzi o wykonanie, a materiały z jakich korzystają są dobrej jakości.
Paweł
Ocena: 4.3
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:
Przez cały czas kiedy budowali mi dom nie miałem wątpliwości co do ich profesjonalizmu. Na bieżąco otrzymywałem od nich informacje jak idą prace, odwiedzając budowę widziałem, że ekipa się przykłada, ceny mają średnie jak dla mnie, ale jakość jest bardzo wysoka.
mimid
Ocena: 4.7
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:
Ciekawe projekty, dobre opinie i przystępna cena skusiły mnie do skorzystania z usług Mkk-Budownictwo. To fachowcy z górnej półki. Polecam.
Tymon
Ocena: 5
Jakość usług:
Koszty:
Kontakt:
Zarówno jakość usług jak i kontakt są na najwyższym poziomie. Ceny budowy domu są naprawdę konkurencyjne. Budowa mojego domu szybko i zgodnie z terminem się zakończyła, a prace były przeprowadzane solidnie i dokładnie. Oceniam tę firmę na 5.
Jakość usług
Koszty
Kontakt
Strona używa plików cookies